Sokol >> Kalendář akcí >> KALENDÁŘ AKCÍ archiv 2015

KALENDÁŘ AKCÍ archiv 2015

Rozbal si kalendář akcí 2015

LEDEN 2015

bez-lyz 2013 závod BEŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ v Ohrazenicích 2015
Nekonalo se - = SNÍH UŽ ASI NENAPDNE

ÚNOR 2015

masopust-2011 masopust 2011-2 22.II.(So) MASOPUST-2014 - další z obnovených kulturních tradic obce

téma "ZABIJAČKA"
14:30 - sraz u rybníka (očerstvení masek)
17:00 - soutěže pro děti s hudbou v hospodě U Kozlů
20:00 - Masopustní hudební zábava k tanci i poslechu hraje ...

-> fota z roku 2015 = klik


BŘEZEN 2015

25.III. (St)17:00 Vynášení MORANY 2015

se na vědomost dává, že letošní VYNÁŠENÍ MORANY se uskuteční ve středu 25. března 2015. Sraz účastníků průvodu je v 17 hodin na fotbalovém hřišti. S sebou řehtačky, stužku s krasličkou a dobrou náladu. Po přivítání jara si na fotbalovém hřišti zahrajeme „předvelikonoční“ hry přibližně do 18.30 hodin.

Něco pro poučení:
- 1. neděle postní (Invocabit) - Černá neděle (podle oblecení lidí) nebo Pučálka (podle jídla pučálka - jímž je hrách namočený ve vodě a poté usmažený).
- 2. neděle postní (Reminiscere) - Pražná (podle postního jídla pražma - vzniklého pražením nedozrálého obilí).
- 3. neděle postní (Oculi) byla zvána Kýchavnou (podle pověry, že kolikrát kdo tuto neděli kýchne, tolik roků bude ješte živ).
- 4. neděle postní (Laetare) byla výjimkou v přísném postu, byla povolena částečná úleva.
- 5. neděle postní (Judica) byla zvána nedělí Smrtelnou či Smrtnou a někdy i Černou. V kostelech se na oltářích zahalovaly kříže.
- 6. neděle postní (Palmarum) - neděle Květná je dnem, kdy se připomíná památka Kristova slavného vjezdu do Jeruzaléma.
- Velikonoce = svátek Vzkříšení. Této události předcházel ješte pašijový týden, který počíná Květnou nedělí.

-> fota z akce 2015 k nahlédnutí zde

DUBEN 2015

12.IV. (Ne-15:00) KULIČKIÁDA Turnaj ve hraní KULIČEK
KULICKY-2015 - 5. ročník nové akce, na kterou se již teď těšíme
Jakou přípravu doporučujeme:
www.kulicky.eu

-> jaké to bylo fota


10.IV. (Pá-17:00) a 11.IV. (So-9:00) jarní - BRIGÁDA úklid boudy a příprava hřiště

11.IV. (So) 17:00 VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA = TJ SOKOL Ohrazenice
- budeme bilancovat.
- budeme schvalovat nové STANOVY.
- budeme VOLIT.
- budeme plánovat.
- budeme se občerstvovat.
- budeme se bavit.

KVĚTEN 2015

Volejbal OCHOTNÍCI = Út a Čt od 17 hodin
- ze začátku to bude spojeno s menšími brigádami
- zajištěno občerstvení v naší klubovně a asi i po celé léto.

23.V. 9:00 (So) TAJNÝ VÝLET
- sraz na vlakovém nádraží v 9:00
- trasa nebude vhodná pro kočárky s dětmi!!!
fota z LOŇSKÉHO výletu ZDE

23.V.(So) Nohejbalový turnaj v Ohrazenicích
- zveme na bezva sportovní zážitek

10.V. (St) DĚTI - Turnaj z Rovenska p/T
- akci zaštiťuje Pavel Mašku

ČERVEN 2015

03.VII. (Pá-18:00) Volejbal MUŽI soutěž OP-I
10. kolo - 12.5. Vyšehrad - Ohrazenice výhra (0:3)
11. kolo - 22.5. Ohrazenice - Hamrska výhra (3:0)
12. kolo - 10.6. Frýdštejn - Ohrazenice výhra (1:3)
13. kolo - 12.6. Ohrazenice - Hodkovice výhra (3:0)
14. kolo - 5.6. Ohrazenice - Český Dub výhra (3:1)
15. kolo - 29.5. Ohrazenice - Janov C výhra (3:0)
16. kolo - 19.6. Ohrazenice - Vysoké n/J B výhra (3:1)
17. kolo - 26.6. Ohrazenice -Smržovka B výhra (3:0)
18. kolo - 3.7. Ohrazenice - Janov B výhra (3:1)
= průběžné výsledky - zde

ryby 28.VI. (Ne) DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY na zakončení školního roku
Pořádá: TJ Sokol Ohrazenice a obec Ohrazenice
8.30 – 9.00 – prezence u rybníka
9.00 – 11.00 – závody
11.30 – vyhlášení výsledků, předání cen/ocenění nejlepších rybářů
Chytá se na pytlačky, na vlasec, jakýmkoli způsobem
Kdo má rybářské náčiní, přineste si ho s sebou, ale není podmínkou účasti.



foto-volejbal 27.VI. (So) Volejbalové MIXy v Ohrazenicích
Tradičně kvalitní sportovní zážitek.




23.VI. (Út-19:00) Volejbal ŽENY soutěž OP-II
14.5. Hr. Horka - Ohrazenice - výhra (1:3)
26.5. Hodkovice - Ohrazenice - výhra (0:3)
8.6. Ohrazenice - Bižuterie JBC - výhra (3:1)
15.6. Ohrazenice - Jos. Důl - výhra (3:0)
18.6. Hr. Horka - Ohrazenice - výhra (0:3)
23.6. Ohrazenice - Turnov (Ája) - výhra (0:3)

14.VI. 9:15 (Ne) SPORTOVNÍ & DĚTSKÝ DEN
- dopoledne tradiční soutěže pro DĚTI

foto-volejbal 13.VI. 9:15 registrace(So) Volejbalové DEBLY v Ohrazenicích
- tentokrát již od rána




ZÁŘÍ 2015

2015-09 Nohejbal 26.IX.(So) Nohejbalový turnaj v Ohrazenicích
- zveme na bezva sportovní zážitek, u kterého bude občerstvení za okýnkem podávat Dáša

13.IX. (Ne - 15:00) Cyklo CUP 6.ročník v Ohrazenicích
- cyklistické umění zručnosti a vytrvalosti pro děti i dospělé
- souboj o putovní pohár, co stojí za to
- Zajgerovic organizace = záruka zábavy
 fota ze závodů minulého roku ZDE

09.IX. (St) Cvičení - DĚTI
začínáme se hýbat a soutěžit po prázdninách

SRPEN 2015

29.VIII. (So) Volejbal ŽENY turnaj Přepeře
PŘÍJEM + NÁHRA + SMEČ = bod


ČERVENEC - SRPEN 2015

PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY a nezapomínejte na sport.
VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH.

ŘÍJEN 2015

6.X. (Út-16:30) BRIGÁDA - PODZIMNÍ ÚKLID
Je potřeba rozhrnout hlínu, která zbyla po dostavění tribun a schodiště.

7.XI. (So-12:30) BRIGÁDA - PŘÍPRAVA SVATOMARTINSKÉHO
příprava stanů, osvětlení, pódia, občerstvení ...

4.XI.(St-16:30) Volejbal MUŽI soutěž OP-I
1. kolo - 20.11. Vyšehrad - Ohrazenice = 19:30
2. kolo - 11.9. Hamrska - Ohrazenice = výhra (2:3)
3. kolo - 25.9. Ohrazenice - Frýdštejn = prohra (1:3)
4. kolo - 18.9. Hodkovice - Ohrazenice = výhra (0:3)
5. kolo - 16.11. Ohrazenice - Český Dub = 16:30
6. kolo - odloženo - Janov C - Ohrazenice = 19:00
7. kolo - _._ Ohrazenice = V O L N O
8. kolo - 6.11. Smržovka B - Ohrazenice = 18:00
9. kolo - 4.11. Janov B - Ohrazenice = 18:00
= průběžné výsledky - zde

4.XI. (St-19:00) Volejbal ŽENY soutěž OP-II
1. kolo - 31.8 Ohrazenice - Č. Dub = prohra (1:3)
2. kolo - 10.9. Jablonec n/N - Ohrazenice = výhra (3:0)
3. kolo - 21.9. Ohrazenice - Hrubá Horka = výhra (3:2)
4. kolo - 29.9. Hodkovice - Ohrazenice = výhra (0:3)
6. kolo - 4.11. Josefův Důl - Ohrazenice = výhra (0:3)
7. kolo - 7.9. Ohrazenice - ÁJA Turnov = výhra (3:1)

mix 2015-10 3.X. (So) Volejbalové posvícenské MIXy
- tradičně kvalitní sportovní zážitek
- pod pergolou nám špatné počasí nevadí
- hrajeme pro radost, ale vítězství by se již mohlo vrátit do Ohrazenic

6.X. (Út-18:00) Volejbal ŽENY soutěž OP-I
OP-I
1. kolo - 14.9. Ohrazenice - Jablonec = výhra (3:0)
2. kolo - 23.9. Železný Brod - Ohrazenice = prohra (3:0)
3. kolo - 6.10. Malá Skála - Ohrazenice = prohra (3:0)
4. kolo - 15.10. Janov - Ohrazenice = výhra (3:0)
5. kolo - 21.10. Smržovka - Ohrazenice = prohra (3:1)

LISTOPAD 2015

SVATOMARTINSKE 2015 7.XI. (So) Svatomartinské veselení
V čase, kdy čeledi končívala nasmlouvaná služba, i sokolové uzavírají sportovní sezónu.
Program:
14:35 - příjezd Martiny a VESELENÍ na hřišti a ŠKOLE
= letos nově výuka žonglování od profesionálů
16:45 - LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD s novou trasou
17:30 - FIRE show
17:45 - OHŇOSTROJ
18:00 - VESELICE při MUZICE s kapelou RACHOT BANDA zéjména pro děti
- ochutnávka koláčů od starosty a vyhlášení CYKLISTY ROKU 2015

19:30 SVATOMARTINSKÁ TANEČNÍ ZÁBAVA

3.XI. a 5.XI. (Út a Čt - 15:30) BRIGÁDA - PODZIMNÍ ÚKLID
- shrabování listí

cyklista 2015-10 1.XI. CYKLISTA ROKU 2015 aneb "JAKÝ JE SVĚT ZE SEDLA KOLA"
- ŘÍJNOVÁ finálová prémie
-> výsledky a pravidla ZDE


PROSINEC 2015

31.XII. (Út 13:00) SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK
- skutečně poslední sportovní akce roku 2015

27.XII. (Ne 10:20) tradiční poVÁNOČNÍ VÝLET = Malá Skála a zpět
- procházka zimním Českým rájem.
sraz na vlakovém nádraží v 10:20


Novinky na
Úřední desce OÚ
ČEZ Distribuce Plánované odstávky
Nahlášení pálení

nahlášení pálení

Náhodný obrázek
Ohrazenice - 40
srpen 2009
zobrazení: 4393
známka: 0
Odkazy
CZECH POINT

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl