Sokol >> Kalendář akcí >> KALENDÁŘ AKCÍ - archiv 2009

KALENDÁŘ AKCÍ - archiv 2009

Rozbal si kalendář akcí v roce 2009

PROSINEC 2009
Přejeme spoustu výborných sportovních zážitků, spokojenost v osobním životě a pevné zdraví v novém roce 2010.

31.XII
Chlapi se již tradičně sešli a FOTBAL to byl vskutku prvotřídní.
silvestr-fotbalek 1 silvestr-fotbalek 2





27.XII Tradiční vánoční VÝLET - vlak odjíždí 11:33
atmosféru můžete nasát - zde
Podzimní brigáda
SOKOLOVÉ, přijďte pomoct shrabat listí z hřiště, ať máme méně práce na jaře. KDY? Kdykoli neorganizovaně dle chuti a možností, ale co nejdříve než nás překvapí nepřízeň počasí.

15.XII Ochutnávka cukroví = BABINEC

2.XII Cvičení DĚTI - možná přijde BARBORA
přišla podívejte se - zde

LISTOPAD 2009

DIPLOM-ZDATNE ZACTVO 3.XI Narodil se Lukáš Zajgr, kterému z data narození vychází šťastné číslo "7"
fotky z oslavy - zde

10.XI Soutěž všestrannosti ZDATNÉ ŽACTVO
NAŠI REPREZENTANTI - vynikající výsledky

11.XI 10.kolo = OP-II Muži: Sokol Frýdštejn B – Sokol Ohrazenice (1:3)VYHRÁLI JSME

Martin - Honza 14.XI Sv. Martinské veselí a průvod

Jak to dopadlo? fotky naleznete zde

Ukázky básnických výtvorů zde

14.XI Volejbal MIX 4+2 - hala TSC Turnov
= naši opět bodovali a urvali 3.místo
Za Ohrazenice hráli (Libor, Milan, Petra Z. ...) fotky zde

16.XI 11.kolo = OP-II Muži: Sokol Janov n/N – Sokol Ohrazenice (0:3 = 15,17,17) opět VÍTEZSTVÍ

26.XI Jednání výboru v 19:hod na návsi

28.XI Vánočka - volejbal ženy - hala TSC Turnov
Vanocka-2008           Vítězný tým roku 2008 =

LETOS OPĚT VÍTEZSTVÍ
= Vítězný tým roku 2009
Vánočka 2009







ŘÍJEN 2009
2.X 5.kolo = OP-II Muži: Sokol Ohrazenice – Jiskra HARRACHOV (_:_)
9.X 6.kolo = OP-II Muži: Sokol Jenišovice – Sokol Ohrazenice (_:_)
10.X Volejbalový posvícenecký turnaj MIX – OHRAZENICE (organizuje Martin Brož)
21.X 7.kolo = OP-II Muži: Sokol Malá Skála C – Sokol Ohrazenice (_:_)
29.X 8.kolo = OP-II Muži: Sokol Jílové – Sokol Ohrazenice (_:_)

ZÁŘÍ 2009
Út a ČtVolejbal OCHOTNÍCI si chodí pinknout od 17:00 na hřiště v Ohrazenicích
St Volejbal MUŽI trénují od 17:00 na hřišti v Ohrazenicích
4.IX 1.kolo = OP-II Muži: Sokol Ohrazenice – Sok, ŽBS ŽEL. BROD C (2:0)
11.IX 2.kolo = OP-II Muži: Sokol Ohrazenice – S K Vyšehrad B (_:_)
16.IX 3.kolo = OP-II Muži: Jiskra TANVALD - Sokol Ohrazenice (_:_)
23.IX 4.kolo = OP-II Muži: Sokol KOBEROVI - Sokol Ohrazenice (_:_)
23.IX VH OSVČ - Semily
IX.09 Schůze VÝBORU


Novinky na
Úřední desce OÚ
ČEZ Distribuce Plánované odstávky
Nahlášení pálení

nahlášení pálení

Náhodný obrázek
Ohrazenice - 9
80-tá léta 20. st.
zobrazení: 5594
známka: 0
Odkazy
CZECH POINT

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl